DOPROVODÝ „BEZKRAJKOVÝ“ PROGRAM KRAJKÁŘSKÝCH SLAVNOSTÍ 23. – 24. 6.

Doprovodný program u příležitosti Krajkářských slavností nabízí každému něco, ať už divadlo pro nejmenší, kreativní dílny a airbrush, dobré pivo a jídlo nebo koncert pod širým nebem. Město bude takové, jaké si ho uděláme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

PODROBNOSTI K PROGRAMU

Pátek 23. 6.

OD 19:30 – SVATOJÁNSKÝ OHEŇ V ZAHRADĚ KNIHOVNY. Zajímá vás, jak vypadá knihovna ve večerním světle a se sklenkou vína v ruce? Zajděte na večerní prohlídku výstavy Markéty Fabiánkové a poseďte ve večerní zahradě u ohně.

KNIHOVNICKÁ MINIKAVÁRNA – „KAFÍČKÁRNA“ – Ke knížkám káva prostě patří, můžete si posedět buď v prostoru knihovny nebo na zahradě, či v altánu. Kávu i zákusky připravují knihovnice 😉 (pátek i sobota 9:00 – 17:00)

Sobota 24. 6.

PRODEJNÍ STÁNKY (11:00 – 17:00) – regionální tvůrci nabídnou své krásné výrobky buď na náměstí nebo v Muzeu Krajky (Husovo náměstí 88), případně v Sokolovně. Můžete se těšit na perníčky, šperky, svíčky, výrobky z papíru, oblečení a doplňky, sladké dobroty a další.

OBČERSTVENÍ- bude také na náměstí a zahrnuje stánek pivovaru CLOCK Potštejn a k tomu něco rychlého na zub.

DIVADLO b – na zahradu knihovny se dostanete brankou z ulice Voříškova. S sebou doporučujeme něco na sezení, případně klobouk proti slunci 😉 (10:00).

KONCERT JITKY SMUTNÉ – i na schody pod knihovnou (z ulice Voříškova) vezměte třeba polštářek na sezení, něco na hlavu proti slunku. (15:00) Občerstvení seženete ve stánku na náměstí. 😉

Program Krajkářských slavností – nabídne Městský klub Sokolovna, Muzeum Krajky, Krajkářská škola, Kostel sv. Prokopa a radnice. (prodej rukodělných výrobků, výstavy, vernisáže apod.)

***

Možnosti parkování ve městě: Husovo náměstí, parkoviště nad náměstím, parkoviště u Penny marketu, parkoviště u Sokolovny, parkovací místa u školky apod.

V případě špatného počasí budeme části programu přesouvat pod stan v Muzeu Krajky (Husovo náměstí 88).